User avatar
Emma, ale po polsku @emma@miau.jeder.pl
1y
Mmm, naprawdę lubię herbatę. Moją ulubioną jest zielona herbata
3
0
3
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1y
@emma herbatę* baa
ja kiedyś białą bodajże spróbowałem, fajne takie
1
0
1
0
User avatar
Emma, ale po polsku @emma@miau.jeder.pl
1y
@jeder naprawdę lubię herbatę białę
:neocat_googly_shocked:1
0
0
0
1