User avatar
Emma, ale po polsku @emma@miau.jeder.pl
1y
Mmm, naprawdę lubię herbatę. Moją ulubioną jest zielona herbata
3
0
3
0
User avatar
skitzo rat @rad@todon.eu
1y
@emma

Ja zawsze wolałem yerba mate. Ale w sumie malinowa też dobra.
1
0
2
0
User avatar
Emma, ale po polsku @emma@miau.jeder.pl
1y
@rad Tak naprawdę nie lubię yerbę, ale lubię malinę herbatę
1
0
1
0
User avatar
skitzo rat @rad@todon.eu
1y
@emma

Złej próbowałaś, innej musisz, są różne rodzaje.
1
0
1
0
User avatar
Emma, ale po polsku @emma@miau.jeder.pl
1y
@rad Próbowałam różnych rodzajów
0
0
1
0