orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
Emma, ale po polsku
@emma
@miau.jeder.pl
1y
Mmm, naprawdę lubię herbatę. Moją ulubioną jest zielona herbata
3
0
3
0
skitzo rat
@rad
@todon.eu
1y
@emma
Ja zawsze wolałem yerba mate. Ale w sumie malinowa też dobra.
1
0
2
0
Emma, ale po polsku
@emma
@miau.jeder.pl
1y
@rad
Tak naprawdę nie lubię yerbę, ale lubię malinę herbatę
1
0
1
0
skitzo rat
@rad
@todon.eu
1y
@emma
Złej próbowałaś, innej musisz, są różne rodzaje.
1
0
1
0
Emma, ale po polsku
@emma
@miau.jeder.pl
1y
@rad
Próbowałam różnych rodzajów
0
0
1
0