ciesze się że zamiast spędzać czas na tej przeklętej stronie gdy trwał ten przeklęty stream to napierdalałem z ziomami w rytmiki zajmijcie się lepszymi sprawami pozdro
tak, wkurwia mnie, że musimy wyręczać państwo w budzetowaniu publicznej służby zdrowia, nie, nie będę się zachowywać jak jakiś palant mówiący że ta zbiórka to zło, poza tym że wszystkie firmy sobie wycierają mordę tym wszystkim