Są dwa typy pasażerów w pociągach dalekobieżnych:
1) usiadłem obok pana mimo że na cały wagon są cztery osoby, bo mam tu miejsce, pougniatamy się kolanami? :3
2) a bo ja mam miejsce dwa wagony dalej, ale jest taki tłok że nie idzie przejść, to pan sobie zajmie tam moje miejsce? :3

