User avatar
Grzeeesiek @grzeeesiek@101010.pl
1mo
Są dwa typy pasażerów w pociągach dalekobieżnych:
1) usiadłem obok pana mimo że na cały wagon są cztery osoby, bo mam tu miejsce, pougniatamy się kolanami? :3
2) a bo ja mam miejsce dwa wagony dalej, ale jest taki tłok że nie idzie przejść, to pan sobie zajmie tam moje miejsce? :3
1
1
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@grzeeesiek u mnie jakaś stara baba się do przedziału wpieprzyła w poniedziałek i już z litości polazłem dwa przedziały obok który nie był w ogóle wyprzedany, przypadek typu źle wagon przeczytała
0
0
2
0