User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
ESD162-001 on some first tests
1
0
2
0

User avatar
stfn @stfn@mastodon.com.pl
1mo
@jeder tymczasem FPS mówiący że sorry, ale będzie rok opóźnienia w tłuczeniu tego samego wagonu co od 10 kat xD
1
0
1
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@stfn nie rozumiesz, gdyby nie te wscibskie pismaki to by było wcześniej, bo pokazalibysmy wagon 1 klasy i by nie było blamazu
1
0
0
0
User avatar
stfn @stfn@mastodon.com.pl
1mo
@jeder bez wątpienia, i IC byłoby zadowolone
0
0
1
0