orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
ESD162-001 on some first tests
1
0
2
0
stfn
@stfn
@mastodon.com.pl
1mo
@jeder
tymczasem FPS mówiący że sorry, ale będzie rok opóźnienia w tłuczeniu tego samego wagonu co od 10 kat xD
1
0
1
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
@stfn
nie rozumiesz, gdyby nie te wscibskie pismaki to by było wcześniej, bo pokazalibysmy wagon 1 klasy i by nie było blamazu
1
0
0
0
stfn
@stfn
@mastodon.com.pl
1mo
@jeder
bez wątpienia, i IC byłoby zadowolone
0
0
1
0