orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
w porównaniu do S8 to nie jeździłem jakoś super często A4, no i jak widzę MOPy na A4 to jest jakoś tak dziwnie, bo wszystko inaczej niż na S8
0
0
0
0