orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
two of them
rare tbh, not often you see two Links
1
0
1
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
look at that blur
1
0
1
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
and people wonder why I want an iPhone, optical zoom, that's why
2
0
1
0
zbychu 🇵🇸
@zbychu.bsky.social
@bsky.brid.gy
1mo
vivo x200 pro byku, pierdol te ajfony
1
0
0
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
@zbychu.bsky.social
mam dość chinesium telefonow
1
0
0
0
zbychu 🇵🇸
@zbychu.bsky.social
@bsky.brid.gy
1mo
mam i polecam
0
0
0
0
Kokos
@kokos
@mastodon.com.pl
1mo
@jeder
może warto zrobić upgrade do prawdziwego aparatu?
1
0
0
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
@kokos
no właśnie mam (
@photos
) ale z nim jest tak, że zapominam
1
0
0
0
Kokos
@kokos
@mastodon.com.pl
1mo
@jeder
„This post has attachments, but this server's configuration prevents them from being displayed here.” Czaję. :)
1
0
0
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
@kokos
aha xD
1
0
0
0
Kokos
@kokos
@mastodon.com.pl
1mo
@jeder
1
0
0
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
@kokos
to jest bug, jak klikniesz to powinny się pokazać
1
0
0
0
Kokos
@kokos
@mastodon.com.pl
1mo
@jeder
nic się nie pokazuje. Chyba musisz potestować. :)
1
0
0
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
@kokos
musisz kliknąć datę w prawym górnym rogu, wtedy inny interfejs się odpali, bo w obecnym źle pokazuje zdjęcia, ale wtedy i tak cofać będziesz musiał, albo to zgłoszę albo sam to poprawię w cholerę
1
0
0
0
Kokos
@kokos
@mastodon.com.pl
1mo
@jeder
ok już widzę, ale powiem ci że chyba trochę osób musiało odbić się od tej strony.
1
0
0
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
1mo
@kokos
no to zresztą nowy widok jest, ogólnie strona dla niezalogowanych jest padaką obecnie
0
0
0
0