paczkomaty allegro to jest najwieksze gowno jakie stworzyli dotychczas, z dw贸ch paczek jakie kiedykolwiek mieli艣my odebra膰 w ich paczkomacie, 偶adnej nie da艂o si臋 odebra膰. pierwsza wyl膮dowa艂a w skrytce gdzie ju偶 by艂a druga paczka, kt贸re odebra艂 jaki艣 inny go艣ciu, kt贸ry mia艂 na tyle rozumu, by si臋 z nami skontaktowa膰 i uzgodni膰 odbi贸r. A druga z dzisiaj? drzwi si臋 nie otwar艂y, paczka odebrana, chuj ci w dup臋 :)