User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 馃敎 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
paczkomaty allegro to jest najwieksze gowno jakie stworzyli dotychczas, z dw贸ch paczek jakie kiedykolwiek mieli艣my odebra膰 w ich paczkomacie, 偶adnej nie da艂o si臋 odebra膰. pierwsza wyl膮dowa艂a w skrytce gdzie ju偶 by艂a druga paczka, kt贸re odebra艂 jaki艣 inny go艣ciu, kt贸ry mia艂 na tyle rozumu, by si臋 z nami skontaktowa膰 i uzgodni膰 odbi贸r. A druga z dzisiaj? drzwi si臋 nie otwar艂y, paczka odebrana, chuj ci w dup臋 :)
1
0
3
0

User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 馃敎 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
a za te antykonsumenckie praktyki zmiany punktu odbioru na te ich gowno boxy powinni dostac tak膮 kar臋 od uokiku, 偶eby si臋 posrali na rzadko
1
0
3
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 馃敎 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
zwlaszcza ze u nas przypadkiem inpost jest na placu zaczynaj膮cym si臋 na Kom, a allegro na ulicy r贸wnie偶 zaczynaj膮cej si臋 na Kom, ale mi臋dzy nimi jest z 700 metr贸w, wi臋c pattern matching wchodzi i si臋 za p贸藕no zorientujesz i chuj
0
0
2
0