User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
4w
nie rozumiem tych zasad przy przystankach na żądanie. To w końcu w przypadku braku opóźnienia full stop czy można się ślimaczyć 4km/h przez perony do czasu prawidłowego odjazdu
0
0
0
0