User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
2w
swidnica24.pl/2026/06/to-jeszcze-mozna-powstrzymac-swidniczanin-nie-poddaje-sie-i-nadal-chce-ratowac-dawny-bar-u-michala/
o ile sam nie jestem zwolennikiem prezydentowej Świdnicy, o tyle nie rozumiem tego naporu z każdej strony by ratować tą ruderę przy dworcu, zwłaszcza przez gościa który robi takie akcje tylko dla pogłosu, budynek po szkole specjalnej przy Jagiellońskiej zostawił samemu sobie, a z tego co widzę to ulica zapanowała nad działką, pełno butelek po alkoholu czy innego syfu
wyburzyć to w cholerę, postawić cokolwiek co się bardziej przyda miastu, już niech to będzie parking albo kolejna deweloperka, byle by nie był to pustostan
0
0
1
0