orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
2w
jako że jestem znowu w Legnicy, pora sprawdzić czy ogarnęli windę na peron 5 po moim zgloszeniu, widziałem że ruszyła ale coś chyba niezbyt idzie
1
0
1
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
2w
teraz godzina czekania na pociąg do Żar, trzeba w końcu pozaliczać trasy w tym kierunku
0
0
0
0