orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
orzeł
Instance
Federation
Register
Login
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
2w
ciekawe czy po Legnicy nadal jeżdżą neoplany
1
0
0
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
2w
coś. mi się wydaje że chyba już nie
1
0
0
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
2w
1
0
1
0
Jeder
🔜 Mizukon
@jeder
@miau.jeder.pl
2w
ale dlaczego autobusy macie zarejestrowane na DWR a nie na DL
0
0
0
0