User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
„Adriatic Express” powinien jeździć przez cały rok
po moim trupie
1
0
0
0

User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
te wszystkie pociągi do Monachium czy Rijeki to jakiś żart jest
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
Monachium? tak, ale przez Niemcy, nie Austrię
2
0
1
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
Rijeka? śmiem porównać do slawetnego pociągu Moskwa-Paryż/Nicea, propagandystyczny gniot o tym jaka to nasza kolej jest świetna i jakim mocnym państwem jesteśmy
2
0
2
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
conajwyżej pokazuje tylko największe kompleksy polaczka
1
0
1
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
jeszcze to bezsensowne trzymanie FPSu na kroplówce, ta firma powinna zostać od niej odcięta po wyjściu 175A
1
0
1
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
inna sprawa że PKPIC nie potrafi zrobić dobrego projektu wyposażenia wagonu
1
0
2
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
jakby unia im pozwoliła, to by kupili weglarki przystosowane do przewozu ludzi
1
0
2
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
wystarczy popatrzeć na nowsze ICE 3neo, wnętrze wygląda jak makieta sprzed kilku lat
małżeństwo PKPIC z FPSem? nie dość, że makieta jest zrobiona dla beki, to jeszcze FPS robi se jaja przedstawiając ten prototyp 179A, zostaje zrugany przez każdego, a prezes potem ma ból dupy, bo powinni pokazać tylko wagon pierwszej klasy, a drugiej przemilczeć
1
0
1
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
zero zdziwienia że przy zamowieniu w Alstomie nie będzie żadnej makiety, bo może przypadkiem znowu się zbłaźnią. a sory, już się zbłaźnili wpisując te składy do projektu na trasie Warszawa-TERESPOL
1
0
1
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
chociaż w sumie one w projekcie chyba nie są, w każdym razie, puszczanie czegokolwiek więcej niż ED74 na takiej trasie to jest sabotowanie promocji kolei w tym kraju
1
0
1
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
inna sprawa, że trasa która potrzebuje piętrowców najbardziej nie dostanie niczego, bo nie przebiega przez Warszawę
1
0
2
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
spółka prowadzona przez tzw fachowców
0
0
1
0
User avatar
Wojciech @HiszpanInk@donotsta.re
1mo
cytat z Barei @jeder "Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić"
0
0
1
0
User avatar
puppy treat research centre @ptrc@treehouse.systems
1mo
@jeder w sensie że przez Drezno i potem na południe?
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@ptrc no cos w tym stylu, znając postawę Niemca, nie doszłoby do tego ale na pewno ma to więcej sensu niż 3wagonowy gniot na westbahnie
0
0
1
0