Rijeka? śmiem porównać do slawetnego pociągu Moskwa-Paryż/Nicea, propagandystyczny gniot o tym jaka to nasza kolej jest świetna i jakim mocnym państwem jesteśmy
wystarczy popatrzeć na nowsze ICE 3neo, wnętrze wygląda jak makieta sprzed kilku lat małżeństwo PKPIC z FPSem? nie dość, że makieta jest zrobiona dla beki, to jeszcze FPS robi se jaja przedstawiając ten prototyp 179A, zostaje zrugany przez każdego, a prezes potem ma ból dupy, bo powinni pokazać tylko wagon pierwszej klasy, a drugiej przemilczeć
zero zdziwienia że przy zamowieniu w Alstomie nie będzie żadnej makiety, bo może przypadkiem znowu się zbłaźnią. a sory, już się zbłaźnili wpisując te składy do projektu na trasie Warszawa-TERESPOL
chociaż w sumie one w projekcie chyba nie są, w każdym razie, puszczanie czegokolwiek więcej niż ED74 na takiej trasie to jest sabotowanie promocji kolei w tym kraju