Nie wiedziałem, że na D64 już są takie potoki, że notorycznie widzę jak tam jeździ SA139 zamiast SA135
(oczywiście, że nie ma tam potokow na SA139 w dni robocze)
also, ja pierdole jak te Linki wyjÄ…
🔜 Mizukon
@jeder@miau.jeder.pl
🔜 Mizukon
@jeder@miau.jeder.pl
🔜 Mizukon
@jeder@miau.jeder.pl