User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
Nie wiedziałem, że na D64 już są takie potoki, że notorycznie widzę jak tam jeździ SA139 zamiast SA135
(oczywiście, że nie ma tam potokow na SA139 w dni robocze)
also, ja pierdole jak te Linki wyjÄ…
1
0
1
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
swoją drogą, te SA139 powinny na D4 jeździć zamiast SA134, żeby był jakiś sensowny standard, w końcu one są w podobnym standardzie co 36WEh, a SA134 nigdy się raczej gniazdek nie doczekają
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
no ale takie obiegi zrobione, by wszystko w Legnicy wylądowało
0
0
0
0