@jeder Jedyny związek, jaki widzę, to napieralanie w IC zbędnymi komunikatami co 15 sekund. Zupełnie jak w JR. 今日もJR東日本をご利用くださいまして、ありがとうございます!i tak do porzygu xD
@thebluemarble no oni tu chcą współpracę przy TOD już to kurwa widzę jak wy TOD ogarniacie, nie potraficie Centralnej wynająć, a co dopiero wybudować i wynająć budynki przy liniach xdd
@jeder Mordo, ja tu nie mówię o PLK tylko o formułkach, które nawet w środku nocy muszą czytać kierpocie IC. Podczas gdy wystarczyłoby „Następna stacja: Bździszewo” xd