User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
PKP S.A. i Japan Railway East zacieśniają współpracę
cos wam to nie idzie xddddddddddd
jak tam pomieszczenia do wynajęcia na centralnej?
:neocat_dizzy_confused@akkoma.kruhlovo.xyz:1
4
0
1
1

User avatar
Grzeeesiek @grzeeesiek@101010.pl
1mo
@jeder a to poza japońskimi dżinglami na kilku stacjach jest jakaś współpraca? xd
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@grzeeesiek a to cokolwiek się ostało?
1
0
0
0
User avatar
Grzeeesiek @grzeeesiek@101010.pl
1mo
@jeder Kutno, Oświęcim, Gdańsk Wrzeszcz nie wiem czy jeszcze
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@grzeeesiek no Oświęcim to już długo na csdipie leci, a Wrzeszcza nei pamiętam
0
0
0
0
User avatar
Robert "Szkodnix" sharkey @szkodnix@sk.szkod.ovh
1mo
@jeder Jaki kraj takie shinkanseny miku_laugh
0
0
0
0
User avatar
thebluemarble 🏳️‍🌈 @thebluemarble@mastodon.com.pl
1mo
@jeder Jedyny związek, jaki widzę, to napieralanie w IC zbędnymi komunikatami co 15 sekund. Zupełnie jak w JR.
今日もJR東日本をご利用くださいまして、ありがとうございます!i tak do porzygu xD
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@thebluemarble no oni tu chcą współpracę przy TOD
już to kurwa widzę jak wy TOD ogarniacie, nie potraficie Centralnej wynająć, a co dopiero wybudować i wynająć budynki przy liniach xdd
1
0
1
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@thebluemarble + zapowiedzi to jest PKP PLK proszę pana
1
0
0
0
User avatar
thebluemarble 🏳️‍🌈 @thebluemarble@mastodon.com.pl
1mo
@jeder Mordo, ja tu nie mówię o PLK tylko o formułkach, które nawet w środku nocy muszą czytać kierpocie IC. Podczas gdy wystarczyłoby „Następna stacja: Bździszewo” xd
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@thebluemarble no to też nie jest PKP SA
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@thebluemarble PKP SA, inaczej znane jako PKP Nieruchomości, bo dosłownie niczym innym się nie zajmują, poza byciem pslowskimi psami
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@thebluemarble a na IC to taśmę
0
0
0
0
User avatar
blockhead @crv@akkoma.kruhlovo.xyz
1mo
@jeder pociqg hrubieszuw-hiroszima
0
0
0
0