User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
PKP S.A. i Japan Railway East zacieśniają współpracę
cos wam to nie idzie xddddddddddd
jak tam pomieszczenia do wynajęcia na centralnej?
:neocat_dizzy_confused@akkoma.kruhlovo.xyz:1
4
0
1
1
User avatar
Grzeeesiek @grzeeesiek@101010.pl
1mo
@jeder a to poza japońskimi dżinglami na kilku stacjach jest jakaś współpraca? xd
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@grzeeesiek a to cokolwiek się ostało?
1
0
0
0
User avatar
Grzeeesiek @grzeeesiek@101010.pl
1mo
@jeder Kutno, Oświęcim, Gdańsk Wrzeszcz nie wiem czy jeszcze
1
0
0
0
User avatar
Jeder neocat_floof_googly_woozy neocat_flag_agender 🔜 Mizukon @jeder@miau.jeder.pl
1mo
@grzeeesiek no Oświęcim to już długo na csdipie leci, a Wrzeszcza nei pamiętam
0
0
0
0